ZOMAX to stale rozwijająca się spółka, która od początku swojej działalności skupia się na kompleksowym wykonawstwie inwestycji, prac remontowych w zakresie infrastruktury kolejowej oraz obiektów towarzyszących, ponad to jesteśmy hurtownią materiałów torowych nowych i staroużytecznych jak również producentem dziobów do odbojnic oraz kozłów oporowych.

GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁALNOŚCI:

  • Budowa, przebudowa, rewitalizacje i remonty nawierzchni linii kolejowych, stacji, bocznic zakładowych oraz innych obiektów związanych z infrastrukturą kolejową
  • Kompleksowe dostawy materiałów torowych, nowych i staroużytecznych
  • Produkcja dziobów do odbojnic oraz kozłów oporowych z szyn 60E1(UIC60, S60), 49E1(S49), S42

Nasz potencjał to doświadczeni, dynamiczni pracownicy, wśród których znajduje się wysoko wykwalifikowana kadra menadżerska, specjaliści ds. logistyki i magazynowania, uprawnieni kierownicy budów oraz inżynierowie budownictwa.

Od lat bierzemy czynny udział w procesach, jakie odbywają się na rynku infrastruktury kolejowej w Polsce, na co dowodem jest wdrożenie przez nas produkcji elementów infrastruktury kolejowej takich jak elementy kozłów oporowych oraz dzioby do odbojnic.

Nasza hala produkcyjna z zapleczem magazynowym oraz drugą bazą materiałową w województwie świętokrzyskim pozwalają na składowanie wyrobów gotowych oraz materiałów nowych i staroużytecznych, co zapewnia stabilność i elastyczność realizowanych przez nas dostaw, a tym samym zadowolenia naszych klientów.

Świadczymy usługi dla:
PKP PLK S.A., PKP Intercity S.A., PKP Cargo S.A., Grupy PGE, Lotos Terminale S.A., Grupy Tauron, Polregio Sp. z o.o., ZUE S.A., ETF Polska Sp. z o.o., Budimex S.A., Torpol S.A., Strabag Sp. z o.o., Track Tec Construction Sp. z o.o., PORR S.A., KZN Bieżanów, PPMT Gdańsk, Dolkom Wrocław, ZRK-DOM Poznań, PNUIK Kraków

PKP

PKP IC

PKPCARGO

PGE

LOTOS terminale

TAURON

POLREGIO

GRUPA ZUE

ETF

Budimex

torpol

STRABAG

tracktec

PORR

KZN Bieżanów

PPM-T

DOLKOM Wrocław

ZRK-DOM Poznań

PNUIK Kraków

Laureat Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021

Strona wykorzystuje pliki cookies.